Вища рада правосуддя допустила прийняття судових рішень із СІЗО затриманим за хабарництво екс-головою Верховного суду

В єдиному державному реєстрі судових рішень з’явилось рішення Всеволода Князєва у час перебування в СІЗО.

На це звернув увагу адвокат Ростислав Кравець у свому телеграм-каналі, повідомляє АНТИРЕЙД.

🔥🔥🔥Натрапив сьогодні на дуже цікаву Окрему думку. Раджу присісти перед тим як читати далі.

Це окрема думка судді Князєва Всеволода Сергійовича від, увага – 11.08.2023 року, по тій самій справі у якій його підозрюють в отриманні хабаря та передачі хабаря ще 14 суддям ОЗУ Великої палати незаконно зареєстрованого Верховного суду (не України).

Вище я навів посилання на неї, поки реєстр не працює. В реєстрі посиланні наступне – http://reyestr.court.gov.ua/Review/113269749

Тобто перебуваючи у СІЗО, суддя Князєв, не будучи відстороненим від посади, виготовляє та якимось чином надає для реєстрації і внесення цієї окремої думки до єдиного реєстру судових рішень.

Я неодноразово говорив, що Україна це країна можливостей. Тут можливо все. Навіть суддя не будучи відстороненим від посади й перебуваючи в СІЗО може виготовити окрему думку і внести її в реєстр по справі у якій його підозрюють у хабарництві.

Аплодувати САП, НАБУ, ВРП можна вже стоячи.

Фактично Князєв може зараз ще іменем України визнати їх всіх незаконними та розформувати. Я вже нічому не дивуюсь.

В самі окремій думці мені сподобалась от ця частина:

З таким висновком Великої Палати Верховного Суду не погоджуюся; вважаю передчасними, та такими, що не ґрунтуються на матеріалах справи висновки Великої Палати про задоволення касаційних скарг ПрАТ «Ділові партнери» та компанії Ferrexpo AG та про залишення в силі рішення суду першої інстанції, ухваленого фактично на користь вказаних підприємств, та відповідно до частини третьої статті 34 ГПК України висловлюю окрему думку.

Як мною і було зазначено після ухвалення Великою Палатою Верховного Суду постанови від 19 квітня 2023 р., приєднуюся до позиції, висловленої у вигляді окремої думки судді Ткачука Олега Степановича та погоджуюся із більшістю тверджень, викладених суддею Ткачуком О. С. в його письмовій окремій думці, яка відпочатку планувалася як наша спільна, але не була нами спільно доопрацьована з незалежних від мене причин.

Нагадаю, що Ткачук, свою думку також висловив вже після затримання Князєва. До речі, сьогодні Ткачук у мене в засідання запитав, що я маю на увазі в своїх постах зазначаючи слово з трьох букв. Я реально розгубився і подумав, що він про мій підпис про віру в ЗСУ.

А от тільки зараз, до мене дійшло, що він має на увазі ОЗУ. Так от, користуючись можливістю повідомляю. Що за версією НАБУ, що була оприлюднена публічно, ОЗУ – це організоване злочинне угруповання, а за моєю версією, це особливо здатна установа. Думаю допитливість пана Ткачука була задоволена.

В Україні можливе все.

Вірю у ЗСУ, незалежний суд України та перемогу💙💛

Адвокат пропонує організувати для Всеволода Князєва в СІЗО зал засідань.

З огляду на всю цю ситуацію, завтра звернемось до Мін’юсту з проханням організувати для Князєва в СІЗО зал засідань.

Заробітну плату він все одно отримує, то може і віддалено приймати участь у засіданнях, а чого ж не працювати. ВРП, НАБУ, САП вважають це нормальним, думаю і знайомі Князєву посли G7 підтримають.

Вірю у ЗСУ, незалежний суд України та перемогу💙💛

АО «Кравець І Партнери»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *