Відеоогляд практики ВС від Ростислава Кравця, що опублікована з 21 жовтня по 10 листопада 2023 року

‼️🇷🇼ОЗУ ВП ВС все ж вирішила оприлюднити низку рішень за останні три тижні. Сумно спостерігати, як заради власного статусу та заробітної плати права та свободи громадян України випадковими людьми знищуються. Друзі Князєва, Шабуніна та кишенькових посіпак іноземців саме так і бачать мету судової реформи та успішну побудову колонії де права українців нічого не варті. Звичайно є, але не багато суддів у ВП ВС, які не зрадили присязі, але це одиниці.

До огляду включена низка постанов про порушення Президентом України Володимиром Зеленським Закону, позиції щодо застосування ст. 625 ЦК при відшкодуванні шкоди, застосування арбітражних застережень, правонаступництва у виконавчому провадженні, огляди практик касаційних судів та ЄСПЛ, постанова щодо перетину кордону, відмові Приватбанку у перекладенні обов’язку сплати податків на вкладників, чергова постанова щодо недотримання прокурором порядку звернення до суду й багато іншого.

🔸Текстовий варіант огляду з посиланнями на всі рішення – https://antiraid.com.ua/articles/ohliad-praktyky-vs-vid-rostyslava-kravtsia-shcho-opublikovana-z-21-zhovtnia-po-10-lystopada-2023-roku/

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Приєднуйтесь до каналу https://t.me/rkravetsUA

АО «Кравець І Партнери»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *