Симулювати переломи чи туберкульоз для отримання відстрочки, не варто

Триває повномасштабна війна, а також мобілізація, яка не припинялася та не скасовувалась вищим військовим керівництвом.

Через це останні місяці українці можуть спостерігати появу працівників військкоматів на вулицях, де вони успішно роздають повістки “направо та наліво”.

Не всі чоловіки хочуть йти на війну, бо бояться померти і вважають себе кориснішими саме в мирних містах, а не в окопі. Це стає причиною надмірної “оригінальності”, за допомогою якої українці намагаються уникнути отримання повістки. Наприклад, ми якось розповідали, що в Одесі розумники вигадали продавати фейковий гіпс на ногу. Або ж хлопцям просто рекомендують накульгувати на вулиці, кашляти, зображуючи туберкульоз…

Адвокат Ростислав Кравець пояснює, що військовозобов’язаним, які скористаються одним із цих способів, покарання залежатиме саме від того, чим скористався чоловік.

“Якщо підробка документа – кримінальна відповідальність. Неявка у військкомат – це адмінвідповідальність. Якщо навіть прийдуть до ТЦК у гіпсі, з довідкою про перелом чи іншу травму, його відправлять на медкомісію, можуть відправити і на рентген. вони встановлять, що жодного пошкодження немає, що людина придатна до служби – мобілізації не уникнути. Подібне також можна розцінювати як ухилення від мобілізації”, – заявляє він.

Також він нагадав, що правоохоронці теж не сидять без діла та вже викрили достатньо ділків, які займаються підробкою документів тощо.

MY

АО «Кравець І Партнери»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *