Судова реформа – страх та повна залежність суддів

Сьогодні Криворізька школа права та її провідники — представник президента, спочатку у КСУ, а потім у ВРУ Веніславський й представник України у скомпрометованій та що втратила всіляку повагу Венеційській комісії Головатий святкують другу річницю наруги над Конституцією України.

Саме в цей день, два роки назад геніальний розум вирішив відсторонити суддів КСУ від здійснення повноважень шляхом скасування указів про їх призначення.

Саме з цього дня і до тепер, жодне рішення Конституційного суду України не можна вважати легітимним.

Як всі пам’ятають, ручна ДБР навіть порушила кримінальну справу щодо суддів, які посміли скасувати цей безглуздий указ Президента. Цікаво, який результат цієї справи та хто понесе покарання за незаконне порушення цієї справи та витрату на її розслідування часу й коштів держави.

До цього часу, Велика палата Верховного суду (без України) з боягузтва та фактичної втрати незалежності, як на мій погляд, не спромоглася розглянути ці дві справи про скасування указу Президента. Мабуть, незаконно призначений голова Верховного суду (без України) робить все можливе, щоб максимально відтермінувати рішення.

Страх та повна залежність суддів — от результат судової реформи й ця справа тому чергове підтвердження.

Все це потрібно негайно припиняти, а переляканих суддів, що за ради власних інтересів остаточно забули свою присягу негайно прибирати з судової системи разом з іноземцями та профанами-реформаторами.

Вірю у ЗСУ, незалежний суд та перемогу 💙💛 

Адвокат АО Кравець і партнери Ростислав Кравець для Цензор.нет

АО «Кравець І Партнери»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *