Крах судової реформи, як повернути довіру до суду

Зараз вже мало хто буде сперечатись щодо того, що остання судова реформа одна суцільна помилка.

А намагання її завершити хоч якимось позитивом для українців, приречено на провал.

З самого початку було зрозуміло, що не можна будувати будинок з даху й при цьому ще перебудовуючи фундамент.

Жодні підпорки у вигляді сумнівного за своєю легітимністю ВРП та повністю нелегітимного ВККСУ, що намагаються зараз запустити, приречені на провал.

Судді, що так пафосно говорили про права людини та дотримання Закону, на повірку виявились не дуже розумними, але дуже амбіційними та меркантильними, як на мій погляд. Не говорячи вже про боягузтво та жадібність.

Навіть спецсуди не допомагають зробити гарну картинку, що все добре.

Лакмусовим папірцем стала Велика палата, судді якої, за дуже рідкісним винятком, спочатку приймали політичні рішення, потім перейшли на задоволення своїх амбіцій і власного дуже сумнівного сприйняття права, а зараз просто перейшли, як на мене, на ухвалення суто комерційних рішень, які нічого спільного не мають з Законом.

Дійшли вже до того, що голова ВС та голова КГС-ВС обранні не законно, голова і член Етичної ради працюють з порушенням Закону, членом ВРП стала фактично дезертирка.

Елементарний трудовий спір з примушуванням до необов’язкової вакцинації та антиконституційним позбавленням права на працю, та засобів для існування, як і питання антиконституційної заборони виїзду за кордон, завдяки жадібності та боягузтву, перетворили на суцільний абсурд.

Й зверніть увагу, зашкварені та найбільш голосливі активісти мовчать. Причина одна, вони досягли мети власного збагачення на біді та крові українців.

Все це можна виправити. Для цього головне розуміти, що носієм і єдиним джерелом влади є народ України. Іноземцям можна подякувати за підтримку та поради, але на цьому все. Свою меншовартість потрібно викорінювати.

Вірю у ЗСУ, незалежний суд та перемогу 💙💛

АО «Кравець І Партнери»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *