Суд переніс розгляд справи щодо нового українського правопису

Окружний адміністративний суду Києва переніс розгляд по суті справу щодо оскарження нового правопису. Про це журналісту УНН повідомив один з позивачів голова громадської організації «Правова держава» Ростислав Кравець.

“Засідання перенесли через те, що до суду не надійшли матеріали однієї із справ, які були об’єднані в одне провадження. Дату наступного засідання ще не призначили”, — сказав Кравець.

Як повідомлялося, Окружний адміністративний суду Києва об’єднав в одне провадження дві справи щодо оскарження нової редакції правопису та призначив до розгляду по суті.

Нагадаємо, позивачка звернулася до суду в інтересах своєї доньки — учениці 7-го класу — та просить суд визнати протиправною та нечинною постанову Кабінету міністрів України № 437 від 22 травня 2019 року “Питання українського правопису”.

Також до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов ще один позов до Кабінету Міністрів України щодо визнання незаконною та скасування Постанови Уряду № 437 від 22 травня 2019 року, якою було затверджено український правопис в новій редакції. Позивачем виступає ГО “Правова держава”.

Нова редакція “Українського правопису” набрала чинності 3 червня. Міністерство освіти і науки опублікувало остаточну версію нової редакції “Українського правопису”.

УНН

Адвокатская компания Кравец и Партнеры

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *