РСУ, ДСА, ВРП та Верховний суд просять ввести карантин

Направити звернення до Ради суддів України, Державної судової адміністрації, Вищої ради правосуддя і Верховному суду (без України) із проханням ввести карантин і вважати поважною причиною пропуск термінів на час карантину, — пообіцяв адвокат Ростислав Кравець, який очолює відповідну профспілку правників.

«Питання, чому мільйонери-фільтрователі це не зроблять самі. Ми їм платимо мільйонні зарплати, а навіть у такій важливій справі вони знову в кущах. Ось і вся хвалебна доброчесності на практиці», — написав Кравець у Facebook, передає Резонанс 16 березня.

Тим часом із метою попередження інфекційних захворювань, у тому числі викликаних коронавірусною інфекцією COVID -19, Полтавський апеляційний суд призупиняє проведення масових заходів не пов’язаних із процесуальною діяльністю, зокрема, особистий прийом громадян, екскурсії, круглі столи, семінари тощо.

У тому числі перенесено проведення методичного семінару для суддів місцевих загальних судів, що був запланований на 20 березня 2020 року. Про це пише Резонанс 16 березня із посиланням на пресслужбу суду.

Тим часом голова Ради суддів України рекомендує запровадити особливий режим роботи на період карантинних заходів. За інформацією прес-служби РСУ, Богдан Моніч звернувся до голів судів із рекомендацією запровадити особливий режим роботи на період карантинних заходів. Про це було повідомлено листом РСУ №186/20 від 16.03.2020 року.

РСУ, ДСА, ВРП та Верховний суд просять ввести карантинРСУ, ДСА, ВРП та Верховний суд просять ввести карантин

У листі зазначено, що, враховуючи постанову уряду №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» судам рекомендовано на період з 16 березня до 03 квітня 2020 року, встановити особливий режим роботи.

Копію листа для відома та врахування в роботі також адресовано голові Вищої ради правосуддя, голові ДСА України, голові служби судової охорони та керівникам органів, до повноважень яких належить організація діяльності органів судової влади.

— З метою попередження виникнення та запобігання поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, та на виконання розпорядження голови Вищої ради правосуддя від 13 березня 2020 року № 11/0/2-20 «Про додаткові заходи із попередження респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19» засідання Вищої ради правосуддя, призначені на 19, 24, 25 березня 2020, скасовані, — поінформували у ВРП.

РСУ, ДСА, ВРП та Верховний суд просять ввести карантин

Адвокатская компания Кравец и Партнеры

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *