Пускати чи не пускати батьків із візочками до закладів має вирішити влада на місцях, – юрист. ВІДЕО

Батьки із візочками знову небажані гості у різних закладах України. Такі заборони обурюють батьків, які вважають, що ці вимоги порушують їхні права.

Як розповів у коментарі «Магнолія-ТВ» юрист Ростислав Кравець, між батьками і власниками різних закладів виникають конфлікти, бо такі моменти мали би врегульовувати відповідні служби та й взагалі  – місцева влада.

«Насправді до кінця механізм не врегульований щодо того, чи впускати громадян із візками, в першу чергу дитячими, до приміщень магазинів. Це питання кожного окремого магазину. І я вважаю, що врегулювати такі спірні питання має місцева адміністрація. На жаль, органи прав споживачів ми взагалі забули, коли вони останнім часом працювали», – зауважив він.

Правник відзначив, що у багатьох цивілізованих країнах інший підхід, і про це давно подбали.

«На відміну від сусідніх країн, за це був би передбачений досить значний штрафи, тому підприємці, які, в першу чергу продають дитячі товари, вони відповідно роблять і зони для цих колясок для того, щоб можна було дітей залишити під наглядом, поки мама швидко скуповується у дитячому магазині. У нас, на жаль, цього нема», – сказав адвокат.

За його словами, доки в Україні не будуть встановлені на місцевому рівні правила для батьків із візочками, карати власників магазинів чи інших закладів нема за що.

«Тому насправді говорити про те, що власник магазину щось там порушив, не допустивши з коляскою в магазин, важко сказати. Так як єдині правила цього відсутні, а місцеві адміністрації і захист прав споживачів не звертають, на жаль, на це уваги», – підкреслив Ростислав Кравець.

У проблематиці розбиралися наші журналісти. Подробиці  дивіться у черговому випуску “ЧП-ДНЯ”   на телеканалі «ЧП.INFO».

Магнолія-ТВ

АО «Кравец и Партнеры»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *