Підозрюваних в Україні роками тримають у СІЗО, щоб вибити явку з повинною — юрист

Близько 90% злочинів в Україні розкриваються не слідчими, а шляхом угоди зі слідством після років, проведених обвинуваченим у слідчому ізоляторі.

Таку думку висловив юрист Ростислав Кравець на прес-конференції, передав кореспондент АСН.

«90% злочинів у кримінальних злочинах, економічних — не важливо — розкриваються в зв’язку з угодою зі слідством», — зазначив експерт. За його словами, на практиці людини садять в СІЗО, тримають там рік під будь-якими приводами, після чого він зізнається у всіх інкримінованих злочинах, які навіть не здійснював.

«Потім його відпускаю і все. Ось так у нас працює правоохоронна система останні три роки», — додав юрист. При цьому він додав, що в разі, коли закінчується термін досудового розслідування відносно підозрюваного, справа не передається до суду, необхідно притягати до відповідальності прокурора, слідчого, які відкривали провадження і проводили слідчі дії.

Нагадаємо, згідно з «поправкою Лозового», з 15 березня морги не зможуть брати трупи без спеціальної постанови суду. До винесення цієї постанови тіла померлих будуть кілька діб перебувати вдома.

АСН

Адвокатская компания Кравец и Партнеры

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *