Кравець про підозру СБУ для Стерненка: Це шоу, яке триває не перший рік

Адвокат та юрист Ростислав Кравець заявив у прямому ефірі на телеканалі НАШ, що підозра СБУ до колишнього голови “Правого Сектору” Сергія Стерненка – це шоу, яке продовжується не перший рік.

В ефірі обговорювалось питання, чи дійсно є практика, коли людину викликають в якості свідка, а по прибуттю на давання свідчень вручають йому підозру за підготовленою статтею.

“Це відбувається досить часто. За кримінальним процесуальним кодекс – це окрема слідча дія, і повинні викликати не як свідка, а як саме для вручення підозри. Тут нічого страшного немає. Але з огляду на те, як працюють наші правоохоронні органи, незрозуміло, навіщо це їм потрібно”, – наголосив він.

Також Кравець зауважив, що підозра СБУ до Сергія Стерненка – це шоу.

“Насправді – це шоу, яке продовжується не перший рік. Говорити про те, що хтось не встигне підготуватись – це недоречно, тому що кримінальним процесуальним кодексом передбачено певні строки. Ніхто не чекає, що до особи, яку звинувачують у навмисному вбивстві, будуть готуватись, збирати журналістів. Зараз Стерненко потрібна ця група підтримки. Ми ж бачимо, як у соціальних мережах у черговий раз розгортається хвиля: “Підтримаймо Стерненка”. Це ті самі особи, які спонсуються з однієї і тієї ж кишені”, – підкреслив адвокат.

Як НАШ повідомляв раніше, екс-міністр інфраструктури Володимир Омелян наголосив, що на колишнього голови “Правого Сектору” Сергія Стерненка неодноразово нападали, але жодного разу не було встановлено ні замовників, ні виконавців нападів.

НАШ

АО «Кравец и Партнеры»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *