Банк сина Януковича обкрадає людей

У клієнта Всеукраїнського банку розвитку із банківської комірки зникли 20 тисяч доларів.

Всеукраїнський банк розвитку має специфічну репутацію. Його ще називають «банком сім’ї», адже у 2009 році фінансову установу заснував особисто син Віктора Януковича – Олександр. Після втечі родини екс-президента, у банку почалися проблеми. Нині тут діє тимчасова адміністрація.

Після інциденту чоловік одразу викликав міліцію. Однак, за його словами, правоохоронців у сховище не пустили. Мовляв, це банківська таємниця.

Журналістка Телеканалу новин «24» Ольга Читайло спробувала орендувати скриньку. Однак, як виявилося, сейфи в оренду тут уже не здають. Причин не називають.

Коли журналісти спробували отримати офіційний коментар, охоронці зреагували миттєво – зачинили двері, оператора виштовхали з приміщення. Сама ж охорона банку звинувачує потерпілого в наклепі.

Після аналізу договору, який потерпілий уклав з банком, адвокат Ростислав Кравець каже, що клієнт абсолютно беззахисний.

В самому договорі чітко зазначено, що банк не несе відповідальності за те, що лежить у сейфі і його зникнення, — розповідає він.

Фінустанови не цікавляться, що людина кладе у комірку. І захищають не цінності, а сам сейф. Якщо він відповідає стандартам НБУ, то й претензій не може бути.

Тим часом, за даними міліції, комірки грабують усе частіше. За чотири місяці цього року лише у Києві відкрили 8 кримінальних справ про пограбування депозитних скриньок.

Нагадаємо, найближчим часом Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставить нерухомість неплатоспроможних банків друзів Януковича ПАТ «Банк Форум» та АТ «Брокбізнесбанк» на аукціон.

Телеканал новин «24»

Адвокатская компания Кравец и Партнеры

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *