Закиди Генпрокуратури Довгому є безперспективними, – Кравець

Притягти до відповідальності потрібно не тільки Олеся Довгого, а й усіх столичних депутатів 2007-2009 років, які свого часу ухвалювали рішення щодо незаконної передачі землі Києва.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) сказав адвокат і юрист Ростислав Кравець.

«Те, що Генпрокуратура наразі закидає Олесю Довгому для розслідування кримінального провадження, ніяких перспектив немає. Його персонально звинувачують у зловживанні владою в інтересах третіх осіб. А саме приписують те, що він підписав відповідні папери і приймав участь у голосуваннях. Але рішення у махінаціях із землею ухвалювалось виключно у колегіальному складі. Тому, закидати звинувачення тільки Олесю Довгому – повне безглуздя», – переконаний адвокат.

Юрист вважає, що у Генеральної прокуратури нема шансів довести вину Олеся Довгого. І додає, що термін цього злочину давно вичерпався.

«Минуло майже 10 років. І це тоді, коли є встановлений термін для таких злочинів – не більше п’яти років. Довести вину практично не можливо. Тому що, якщо вже на це пішло, треба буде притягувати до відповідальності і пана Парубія за те, що відбувається у ВРУ», – говорить гість програми.

На сьогоднішній день існує декілька судових рішень у справі, звертає увагу юрист. Але суд відмовляє Генпрокуратурі визнати їх незаконними. Тому в останньої нема змоги довести вину Олеся Довгого, вважає Ростислав Кравець.

ZiK

Адвокатская компания Кравец и Партнеры

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *