Юрист: Процес вручення повісток Порошенку домовлений із діючою владою

Адвокат та юрист Ростислав Кравець вважає, що процес вручення повісток п’ятому президенту України Петру Порошенку домовлений із діючою владою.

Свою думку Кравець висловив у прямому ефірі телеканалу НАШ.

“Шоу повинно продовжуватись і воно продовжується. У нас є конкретні норми кримінально-процесуального кодексу, які регулюють питання вручення повісток. Її могли надати поштою, телеграмою, за місцем проживання, або на робоче місце, тобто, у Верховну Раду. Якщо пан Порошенко не хоче їх отримувати, можна звертатись до суду і отримувати відповідну постанову суду стосовно примусового приводу цієї особи. Мені здається, що ця ситуація із врученням повісток домовлена між діючою владою і Петром Олексійовичем для того, щоб створювати інформаційний шум та доводити громадян”, – сказав Кравець.

Також він повідомив, що покази Порошенка у якості свідка не можуть бути враховані судом.

“Не зрозуміло, що саме можуть отримати у цьому провадженні слідчі органи. Якщо буде вручена підозра саме Петру Олексійовичу, то відповідно до норм, всі його покази як свідка не можуть бути враховані судом. Тому виникає питання – що саме Петро Олексійович повинен таке повідомити правоохоронним органам, що вони не можуть зібрати самі?”, – зазначив Кравець.

Як раніше повідомляв НАШ, адвокат Порошенка не зміг відповісти на НАШе запитання стосовного того, хто є кінцевим власником картин у музеї Гончара.

Єлизавета Снісар, НАШ

Адвокатське об’єднання «Кравець І Партнери»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *