Вручення повісток бізнесом загрожує економіці — адвокат

Такі зміни у законодавстві свідчать, що держава в черговий раз намагається перекласти свої функції та обов’язки на громадян. Про це в коментарі i-ua.tv заявив адвокат Ростислав Кравець.

«В черговий раз держава намагається перекласти свої функції та обов’язки на громадян України. Однак питання мобілізації та військового обліку жодним чином не стосується бізнесу. Це ніяк не буде мотивувати громадян. Вважаю, що особи, які займають питаннями військового обліку фактично довели свою повну професійну непридатність в цій сфері. І все, що відбувається зараз з мобілізацією — наслідки непридатності цих осіб», -каже адвокат Ростислав Кравець.

На його думку, вручення повісток бізнесом приведе до тиску на підприємців.

«ТЦК перетворяться на юридичні компанії замість військового обліку. Будуть нескінченні суди. Однак не варто сподіватися, що суди стануть на бік держави. Об’єктивно вся ця історія ні до чого не призведе крім тиску на бізнес та не несенню шкоди економіці країни», — резюмує Р. Кравець.

Нагадаємо, що в ЗМІ з’явилася інформація про те, що бізнес зобов’яжуть не тільки вести військовий облік, а й забезпечувати вручення повісток. А на місцеву владу покладуть додаткові обов’язки щодо доведення до бізнесу розпоряджень ТЦК.

Джерело: i-ua.tv

АО «Кравець І Партнери»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *