Відомий київський адвокат створив юридичну профспілку

Відомий київський адвокат Ростислав Кравець створив профспілку, яка займатиметься захистом інтересів юристів.

«Ми з колегами створили профспілку з метою представництва і захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки», — написав Р.Кравець на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Як уточнив Р.Кравець, членами профспілки можуть бути адвокати, судді у відставці, нотаріуси, медіатори, приватні та державні виконавці, арбітражні керуючі, третейські судді та інші особи правничої професії, які визнають та виконують положення Статуту, та сплачують членські внески.

Профспілка створена з метою об’єднання зусиль у відновленні престижу та незалежності правничої професії, а також захисту від зловживань органами законодавчої, виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також органами самоврядування правників.

Він повідомив, що сьогодні профспілкою вже подано перші позови, які стосуються незалежності адвокатської діяльності, а саме оскаржується Положення про ордер на надання правничої (правової) допомоги у новій редакції, що прийнято на наш погляд з грубим порушенням законодавства та єдиною метою якого є приниження адвокатів та втрата незалежності адвокатури, справа №640/15960/19.

Також подано позов стосовно оскарження Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України, для відновлення незалежності адвокатури, справа №640/15583/19.

Статут профспілки, заяву про прийняття до членів профспілки та реквізити для сплати членського внеску Ви можете завантажити за наступним посиланням: http://bit.ly/2ZiV8Zj

Резонанс

Адвокатская компания Кравец и Партнеры

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *