Відеоогляд практики ВС від Ростислава Кравця, що опублікована з 25 лютого по 03 березня 2023 року

‼️🇺🇦 Спостерігаючи за рішеннями Великої палати Верховного суду (без України) складається враження, що вони вже самі втомились від своїх висновків тому ніяк не можуть дійти згоди викласти хоч щось, окрім рішень, що можуть посягати на їх заробітні плати та максимально відтермінувати набрання ними чинності відправляючи справи на новий розгляд до заблокованих судів.

До огляду увійшли рішення щодо належного відповідача у справах про перерахунок пенсій суддям судів у відставці, а також цікаве рішення для військовослужбовців, які перебувають у декретній відпустці. Також викладені огляди практики за 2022 рік ЄСПЛ, ВП ВС, ВС КАС, практики вирішення корпоративних спорів та захисту корпоративних прав, нелегітимні рішення, нелегітимного КСУ щодо реформи прокуратури та судового контролю.

Раджу також всі ознайомитись і з окремою думкою суддів ВС КЦС у справі про відсторонення та практикою захисту честі і ділової репутації, а також оскарження зупинення реєстрації податкових накладних й стягнення заборгованості за договором поставки.

‼️🇺🇦➡️ Текстовий варіант огляду з посиланнями на всі рішення: https://bit.ly/3kRRYga

АО «Кравец и Партнеры»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *