Відеоогляд практики ВС від Ростислава Кравця, що опублікована з 23 по 29 вересня 2023 року

‼️🇷🇼Цей огляд можна розмістити під девізом — Князєв у СІЗО, але справа його живе. Випадкові люди та незатримані поплічники Князєва продовжують знущатись з законодавства, громадян та суддів. В цьому огляд, відчуваючи свою безкарність було знехтувано правами судді КСУ та спотворено право судді на відставку, та в чергове відбулось знущання щодо юрисдикції спорів і справу в якій вже є рішення направлено на новий круг. Вже скільки Саприкіної з Данишевською немає у складі суду, а справа їх такоє живе.

В огляд увійшли практика щодо вручення повісток за кордоном, стягнення шкоди з працівника, усічений та вибірковий бюлетень ЄСПЛ, практика ВС-КГС, дуже важлива ухвала Господарського суду Києва щодо запобігання незаконних дій виконавців при повному потуранні Мін’юсту. Було б дуже добре, якби всі судді при скасуванні дій виконавців та нотаріусів виносили аналогічні окремі ухвали, постанова ОП ВС-КЦС щодо незаконності звернення стягнення на іпотеку, важливе рішення ВС-КАС для суддів у відставці для перерахунку їх довічного утримання й багато іншого.

🔸Текстовий варіант огляду з посиланнями на всі рішення – https://antiraid.com.ua/articles/ohliad-praktyky-vs-vid-rostyslava-kravtsia-shcho-opublikovana-z-23-po-29-veresnia-2023-roku/

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Не забудьте приєднатись до телеграм каналу https://t.me/rkravetsUA

АО «Кравець І Партнери»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *