Відеоогляд практики ВС від Ростислава Кравця, що опублікована з 06 по 26 січня 2024 року

‼️🇷🇼Велика палата потрошки відновляє свою роботу, а з огляду на виключення з її складу великої кількості випадкових людей, що досить віддалено до роботи на посаді судді мали уявлення про здійснення судочинства та його завдання, то навіть судова практика починає повертатись до норм законодавства й здорового глузду. Сподіваюсь, що це не зміниться. Залишилось прибрати, ще 5-6 суддів з команди Князєва і в принципі можна очікувати відновлення правової визначеності. Єдина проблема, що ці випадкові люди потрапляють до складу об’єднаних палат і проблема з правовою визначеністю та здоровим глуздом з’являється знову.

Також до огляду увійшла практика ВС-КГС та рішення ВП ВС, ОП і палат ВС ККС, які містять правові висновки про застосування норм кримінального та кримінального процесуального права (2018–2023 роки) й багато іншого.

🔸Текстовий варіант огляду з посиланнями на всі рішення – https://antiraid.com.ua/articles/ohliad-praktyky-vs-vid-rostyslava-kravtsia-shcho-opublikovana-z-06-po-26-sichnia-2024-roku/

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Приєднуйтесь до каналу https://t.me/rkravetsUA

АО «Кравець І Партнери»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *