Відеоогляд практики ВС від Ростислава Кравця, що опублікована з 04 по 10 березня 2023 року

‼️🇺🇦Цей огляд нагадує якийсь дембельський акорд. Через рішення відступ від сталої судової практики та чергові висновки судді-трирічки, який не зміг потрапити до ВРП, що не узгоджуються ні з Законом, ні зі здоровим глуздом, а по одному є навіть сумніви у безсторонності судячи з можливої особистої зацікавленості і явного упередженого розгляду, як на мій погляд.

До огляду включені висновки щодо нескінченного строку звернення з позовом до суду у разі порушення інтересів органів місцевого самоврядування, можливості позбавлення права власності на земельну ділянку при нецільовому використанні, витребування земельною ділянки лісового фонду віндикаційним, а не негаторним позовом.

Також увійшов огляд практики ЄСПЛ за січень 2023 року, палат і об’єднаної палати ВС-ККС за 2022 рік, практики ВС-КАС у справах де вирішувалось питання щодо заходів забезпечення позову, практики ВС щодо застосування преюдиції з питань оподаткування та реалізації публічної фінансової політики і нарешті постанови ВС-КЦС вже після рішення ВП ВС про незаконність відсторонення та виплату компенсації за вимушений прогул й багато іншого.

‼️🇺🇦➡️ Текстовий варіант огляду з посиланнями на всі рішення:
https://antiraid.com.ua/articles/ogljad-praktiki-vs-vid-rostislava-kravcja-shho-opublikovana-z-04-po-10-bereznja-2023-roku/

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Не забудьте приєднатись до телеграм каналу https://t.me/rkravetsUA

АО «Кравець І Партнери»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *