Відеоогляд практики ВС від Ростислава Кравця, що опублікована з 01 по 07 липня 2023 року

‼️🇺🇦Велика палата всіма силами намагається повернути довіру і тимчасово припинила оприлюднення постанов що виснували судді-трирічки та науковці й особи без практичного досвіду з власним розумінням законів, а також побудову сонячної системи, яка у їх уявленні, ймовірно, все ж стоїть на слонах, які своєю чергою стоять на черепасі. Поки Посли G7 зайняті встановленням повного контролю над Верховним судом у суддів є трохи повітря приймати рішення відповідно до Закону, а не бажань послів, які втілюють судді-трирічки, хабарники та теоретики відірвані від практики застосування Законів.

До огляду увійшли позиції щодо витребування спільного майна подружжя з незаконного володіння, що будо відчужено після розірвання шлюбу, перегляду після ЄСПЛ у справі щодо безпідставного поновлення строків, рішення КСУ щодо індивідуалізації юридичної відповідальності особи за митне правопорушення, практики ВС у справах про трансфертне ціноутворення та практики ККС й КЦС.

🔸Текстовий варіант огляду з посиланнями на всі рішення – https://antiraid.com.ua/articles/ohliad-praktyky-vs-vid-rostyslava-kravtsia-shcho-opublikovana-z-01-po-07-lypnia-2023-roku/

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Не забудьте приєднатись до телеграм каналу https://t.me/rkravetsUA

АО «Кравець І Партнери»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *