Таємне обмеження прав громадян України на виїзд за кордон | Адвокат Ростислав Кравець

‼️🇷🇼 Колегія суддів Касаційного адміністративного суду у складі незаконно зареєстрованого Верховного суду (не України) маніпулюючи, на мій погляд, обставинами й документами, вигадуючи підстави, що не існують, для вільного перетину кордону України зазначила в рішенні про таємну відмову керівництва України виконувати Конституцію України, Міжнародний пакт про громадянські і політичні права та Конвенцію про захист прав людини та основоположних свобод. Що відбувається, Ви дізнаєтесь з цього відео.

🔸Завідомо незаконна постанова ВС-КАС щодо відмови у визнанні протиправним та скасуванні рішення про відмову у перетині кордону й порушенні суддями низки статей Конституції України – https://forum.antiraid.com.ua/topic/14993-zavidomo-nezakonna-postanova-vs-kas-shhodo-vidmovi-u-viznanni-protipravnim-ta-skasuvanni-rishennja-pro-vidmovu-u-peretini-kordonu-j-porushenni-suddjami-nizki-statej-konstituciyi-ukrayini/

49. Колегія суддів звертає увагу на те, що Україна, відповідно до статті 24 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», поінформувала Генерального секретаря ООН та іноземні держави нотою No. 4132/28-110-17626 від 28 лютого 2022 року щодо обсягу застосування тимчасового відступу України від окремих зобовязань, визначених Міжнародним пактом про громадянські і політичні права та Конвенцію про захист прав людини та основоположних свобод. Зокрема, Україна відмовлялась від виконання вимог статті 33 Конституції України, а обмеження цього права вимагало відмови від зобовязань за статями 12-13 Пакту, статті 2 Протоколу № 4 до Конвенції.

50. Також Генсека попередили, що за статтею 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» в Україні або в окремих її місцевостях, де введено воєнний стан, військове командування разом із військовими адміністраціями можуть запроваджувати та здійснювати певні заходи, що повязані із відступом від зобовязань за статтями 3, 8 (пункт 3), 9, 12, 13, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27 Пакту та статей 4 (пункт 3), 8, 9, 10 ,11, 13, 14, 16, статей 1, 2 Додаткового протоколу, статті 2 Протоколу № 4 до Конвенції.

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Приєднуйтесь до каналу https://t.me/rkravetsUA

АО «Кравець І Партнери»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *