Судилище над генералом: Павловському зменшили суму застави до 18 мільйонів гривень

В Апеляційному суді Києва завершилося засідання, де колишньому заступнику міністра оборони бойовому генералу Ігорю Павловському мали змінити запобіжний захід. Він знаходиться під вартою СІЗО понад 4 місяці. За цей час прокуратура не знайшла жодних причин для того, щоб тримати Павловського під вартою й надалі, оскільки в матеріалах справи немає доказів про порушення службових повноважень.  Тому зменшення застави до все одно безальтернативної суми до 18 мільйонів гривень можна вважати несправедливим. 

Про це в ефірі “Прямого” заявив адвокат Ростислав Кравець.

Насправді дійсно я дуже розчарований судом у зв’язку з тим, що насправді зменшення спочатку з 500 мільйонів на 30 мільйонів, зараз до 18 мільйонів – фактично це безальтернативні суми для пана Павловського. Він не є бізнесменом, в нього немає власності, в нього немає земельних ділянок. Навіть квартиру держава йому не надала. Тобто отримати десь ці кошти? Звичайно, можна просити друзів. Але я не знаю, скільки потрібно мати друзів для того, щоб вони могли дати цю суму.

Ростислав Кравець адвокат

На його думку,  суд фактично не виконав своїх зобов’язань щодо контролю за ходом досудового розслідування згідно з законодавством. Адже воно йде майже пів року, але органи постійно просять продовжувати, щоб ймовірно знайти нові докази. Тобто людині пред’явили звинувачення в злочині, посадили до СІЗО, але не можуть передати до суду.

На сьогодні жоден з прокурорів так і не зміг навести, що саме було порушено паном генералом: які саме інструкції чи які саме посадові обов’язки, в чому полягало перевищення його службових обов’язків з виконання саме державного оборонного замовлення. Державне оборонне замовлення… фактично це не пан Павловський його узгоджує і надає. Пан Павловський його виконує. Тобто є Кабінет міністрів, який затвердив державне оборонне замовлення, а пан Павловський його виконував. Тому нині навіть слідчі не можуть повідомити на судових засіданнях, в чому перевищення службових повноважень пана Павловського, якого вони звинувачують у заподіянні шкоди. Вони не можуть це сказати. 

Ростислав Кравець адвокат

Адвокат додав, що наразі в матеріалах підозр або у кримінальному провадженні не міститься жодних документів, які підтверджують, що бойовий генерал Павловський перевищив свої службові повноваження. Він виконував добросовісно те, що затвердили законом. Тому прокуратура не може повідомити на судових засіданнях про порушення.

Нагадаємо, Апеляційний суд Києва мав розглянути справу колишнього міністра оборони бойового генерала Ігоря Павловського. Однак засідання суду перенесли. Розгляд справи переносили вже тричі, але він так і не відбувся з різних причин.

Раніше через замінування зали судових засідань розгляд апеляції на арешт ексзаступника міністра оборони Ігоря Павловського вкотре перенесли.

Також відомо, що прокурори не з’явилися на досудове засідання у справі генерала Ігоря Павловського, у зв’язку з чим розгляд справи Павловського перенесли на 26 серпня.

Як відомо, Печерський райсуд обрав запобіжний захід Ігорю Павловському в вигляді тримання під вартою або 500 мільйонів гривень застави. Його звинуватили в постачанні військової техніки нібито низької якості.

Раніше Павловський заявляв про те, що влада хоче дискредитувати генералів Збройних сил України.

ПРЯМЫЙ

АО «Кравец и Партнеры»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *