Проти чого виступають в Ізраїлі та що спільного з судовою реформою в Україні

Протести в Ізраїлі проти судової реформи набирають обертів.

Щоб всі зрозуміли проти чого виступають в Ізраїлі:

1. Новий Закон надасть більшої ваги уряду в комітеті, який обирає суддів, і позбавить Верховний суд права скасовувати будь-які поправки до так званих Основних законів, квазі-конституції Ізраїлю.

2. Новий Закон надасть парламенту зі 120 депутатів повноваження скасовувати рішення Верховного суду простою більшістю в 61 голос.

Все те саме зараз відбувається в Україні. В Ізраїлі, який воює з самого початку свого створення нікому і в голову не приходить ставити права громадян на паузу, як це зробили в Україні.

Судова реформа в Україні, яку лобіюють бідосі зі стурбованими послами саме до цього й веде. Але в Україні це проходить ще більш цинічно та нахабно позбавляючи громадян України будь-яких прав на своїй землі та узурпуючи владу.

Спочатку блокують роботу Конституційного суду України, потім туди іноземці “дообирають” трьох суддів з грубими порушеннями Закону України Про Конституційний суд України, що призводить до нелегітимності всіх його рішень і можливості їх скасування при необхідності парламентом.

Потім закривають очі, вірогідно у зв’язку з наявною злочинною домовленістю, на незаконне обрання голови Верховного суду (без України), а далі й голови Касаційного господарського суду у складі Верховного суду (без України).

Далі просто ліквідують суд, який має повноваження визнавати протиправними та скасовувати рішення центральних органів влади, які за останні 10 років остаточно відмовились від застосування Законів та дотримання прав людини й створюють колапс у судовій системі позбавляючи громадян доступу до правосуддя.

Й при цьому, паралельно, знову ж таки, вірогідно для підстраховки, здійснюють добір членів Вищої ради правосуддя з грубими порушеннями Закону за допомогою так званої Етичної ради, щоб надалі, мати можливість у будь-який час розпустити цей орган, а всі рішення, що не будуть влаштовувати — скасувати.

Але на цьому не спиняються, надають право іноземцям обирати не тільки суддів Конституційного суду України, але й інших суддів, а також керівників антикорупційних органів, як на мою думку, з єдиною метою — скрити свої злочини в Україні.

Далі іноземці та їх посібники вже відкрито беруть під повний контроль Вищу раду правосуддя, з огляду на секретні зустрічі “громадськості” у складі однієї громадською організації, що повністю контролюється іноземцями, а члени якої отримують заробітні плати у 200 000 грн на місяць від іноземців.

До чого ми всі дійшли. Неможна залишати невиконаними слова Гімну України:

Ще не вмерла України і слава, і воля,
Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.
Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці.
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.

Треба вже зараз наводити лад з цією дикою судовою реформою та повертати владу від іноземців та їх прихвоснів Народу України.

Вірю у ЗСУ, незалежний суд та перемогу.

Адвокат Ростислав Кравець для Цензор.нет

АО «Кравец и Партнеры»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *