Про що мовчать Бідосі і Поганці разом з “незалежними” ЗМІ у справі Шабуніна В.В.

Вбиває не тільки зброя, вбиває і брехня. Брехня “незалежних” ЗМІ, брехня Бідось й Поганців, брехня посіпак усіх мастей.

Про це вже не соромляться писати та відкрито говорити й ті хто мали до розповсюдження цієї брехні відношення, але зрозуміли її наслідки. Але багато хто не зупиняється. Зараз головний антикорупційний активіст країни намагається виправдатись від звинувачень у скоєнні злочину за ч. 4 ст. 409 ККУ – Ухилення від військової служби шляхом самокалічення або іншим способом.

Все це пов’язано з проходженням ним служби у НАЗК, про що я вже писав і що вимушено з другого разу підтвердило НАЗК.

photo 2024 03 11 11 45 38

Публікація ДТ

photo 2024 01 19 17 34 29

Відповідь військової частини А7376 щодо проходження солдатом Шабуніним В.В. військової служби у НАЗК

photo 2024 03 11 11 45 43

Витяг листа НАЗК, яким вони просили відрядити солдата Шабуніна В.В. до НАЗК

Звертаю увагу тих хто вміє читати не лише брехню та пропаганду. Відповідно до ч.1 ст. 8 ЗУ Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей – Використання військовослужбовців для виконання завдань, не пов’язаних з військовою службою, забороняється та тягне за собою відповідальність згідно із законом. Військовослужбовці можуть залучатися до участі у ліквідації наслідків аварій, катастроф, стихійного лиха та в інших окремих випадках лише за рішенням Верховної Ради України.

Я писав, що Верховна рада України, такого дозволу ні Шабуніну В.В. для служби в НАЗК, ні Ковбій О.В. для служби у ВРП не надавала.

photo 2023 11 08 21 32 26

Лист ВРУ щодо відсутності дозволу про залучення Шабуніна В.В. до служби у НАЗК

Що стосується ймовірної підробки документів, то тут Шабунін В.В. повинен завдячити НАЗК, яке листом №829 від 05.09.2023 повідомило, що у НАЗК відсутня інформація про прикомандирування Шабуніна Віталія Вікторовича до Національного агентства з питань запобігання корупції. От і ч.1 ст.358 ККУ. Тому, про електронний документообіг хай Шабунін розповідає комусь іншому.

photo 2024 03 11 11 56 30

Лист НАЗК про відсутність інформації про прикомандирування Шабуніна В.В. до НАЗК

Після того, як вони намагались скрити, були направлені нові запити і нарешті, після продовження розшуку в електронних документах, НАЗК знайшло та надало відповідь.  Правда там зазначили, що у своїх документах вони не знайшли звернення заступника голови НАЗК Ситника А. від 01.01.2023.

photo 2024 03 11 11 58 52

Лист НАЗК про продовження строку пошуку листів НАЗК щодо відкомандирування до них Шабуніна В.В.

photo 2023 10 10 19 28 29

Лист НАЗК з додатками (3 листа) щодо направлення до них Шабуніна В.В.

Брехня та безкарність наносить Україні більшу шкоду ніж зброя ворогів. І зараз виключно від правоохоронних органів залежить, чи будуть вони щось розслідувати, чи ні. Нами було направлено вже декілька запитів щодо стану розгляду цієї кримінальної справи, але жодних рухів по ній так і немає, наскільки це можна судити. От вам і ручна ДБР за словами Шабуніна В.В., яка внесла ці злочини тільки по ухвалі суду та судячи з усього не поспішає щось розслідувати.

Вірю у ЗСУ, незалежний суд України та перемогу💙💛

Ростислав Кравець

Адвокат АО “Кравець і партнери” для Цензор.нет

АО «Кравець І Партнери»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *