Оприлюднено акт та припис Уповноваженого ВР з прав людини стосовно порушень Вищою школою адвокатури законодавства

На телеграм-каналі адвоката Ростислава Кравця оприлюднено відповідь на запит в якій міститься сам Акт перевірки додержання законодавства про захист персональних даних та припис про усунення порушення вимог законодавства у сфері захисту персональних даних, виявленого під час перевірки.

Про це повідомив сам адвокат у мережі Фейсбук.

Як раніше зазначалось Співробітники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини здійснили позапланову виїзну перевірку дотримання прав і свобод людини і громадянина у сфері захисту персональних даних Вищою школою адвокатури Національної асоціації адвокатів України (далі – Вища школа адвокатури НААУ).

За результатами перевірки встановлено, що Вища школа адвокатури НААУ здійснює обробку персональних даних користувачів онлайн курсів в електронному вигляді з використанням офіційного веб-сайту online.hsa.org.ua. Водночас фактична обробка персональних даних користувачів здійснюється за допомогою онлайн-платформи «antitreningi.ru», фізичний хостинг якої відбувається на території Російської Федерації, а безпосередня реєстрація користувачів та оплата послуг здійснюється через онлайн форму, фізичний хостинг якої відбувається на території Німеччини.

Адвокатская компания Кравец и Партнеры

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *