Крадіжка по-прокурорськи | КАБАРЕ «У ТІТОНЬКИ ФЕМІДИ» #06

Україна – типова феодальна держава, а, відтак, чесний і високофаховий юрист тут навіть випадково не може бути призначений генеральним прокурором: добір на цю посаду відбувається виключно з числа придворних за критерієм відданості монаршій особі та здатності виконувати найбрудніші завдання.

Тим не менш, відомий адвокат, віце-президент Світового конгресу українських юристів і голова профспілки «Українська незалежна фундація правників» Ростислав Кравець заради сміху вже чотири рази направляв президентам Порошенку й Зеленському листи з пропозицію призначити його генеральним прокурором.

Про свої художні витівки Ростислав Юрійович розповів за чаркою чаю в Кабаре «У тітоньки Феміди», куди він завітав разом з колишнім виконувачем обов’язків генерального прокурора України Юрієм Севруком. А Юрій Григорович, зі свого боку, поділився спогадами про те, як міжнародний аферист Сакварелідзе, призначений у лютому 2015 року на вимогу Порошенка заступником генерального прокурора України, «проводив реформування» прокуратури. Робив він це настільки успішно, що в невідомому напрямку зникли 2,5 млн. доларів американської урядової допомоги, які були виділені на реформування кримінальної юстиції України, а всю роботу, доручену Сакварелідзе, довелось виконувати Севруку.

Адвокатская компания Кравец и Партнеры

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *