Євроепідемія на дорогах. Що чекає на власників нерозмитнених авто

За інформацією держприкордонслужби і митників, на території України знаходиться близько восьмидесяти тисяч автомобілів, які вже порушили умови законодавства і знаходяться у країні незаконно.

Про це в ефірі ‘Радіо-Ера’ заявив адвокат Ростислав Кравець, коментуючи ситуацію щодо акції протесту власників автомобілів з єврономерами.

‘Ситуація довкола розмитнення назріла давно. Ні для кого не секрет, що в парламенті досить давно знаходиться потужне автомобільне лоббі, яке обгрунтовувало високі податки і платежі тим, що в Україні потрібно відновити випуск і виробництво власних автомобілів. Але за 25 років цього не зробили’, — заявив експерт.

‘Поведінка людей, які вимагають легалізацію цих 80 тисяч автомобілів — неприпустима. Вже вносилися відповідні зміни до податкового кодексу, щоб не порушувати вимоги громадян, які належним чином сплатили податки’, — говорить адвокат і додає, що для тих автомобілів, які ввезені законно (один автомобіль на особу і заборона на продаж), виплати на такі автомобілі розбивають на декілька років, щоб людина могла розрахуватися.

‘Тим, хто ввіз авто незаконно будь-яких компенсацій бути не може. Тому що це підірве довіру людей до самої держави’, — наголошує Ростислав Кравець.

Тетяна Дем’яненко, Ера Медіа

Адвокатская компания Кравец и Партнеры

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *