Янукович шукає привід для звернення до Європейського суду, – адвокат

Янукович відкликав своїх адвокатів з об’єднання «Aver Lex» і зажадав безкоштовного державного захисника. З одного боку, це розглядається, як затягування процесу, а з іншого – як подальший привід для звернення президента-утікача до Європейського суду з прав людини.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 10:00-12:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) сказав адвокат Ростислав Кравець.

«Мушу погодитись, що Україна стала країною знищеного правосуддя, з огляду на проведену судову реформу. Звичайно, переобрання адвоката з боку Януковича може бути відтягуванням процесу, як всі думають. Але затягувати дуже довго не вийде. Коли йому призначать безкоштовного адвоката, він зможе відмовитись. Однак зловживати відмовами постійно президенту-утікачу не вийде, бо суд на це має право не погодитись», – каже гість програми.

Адвокат вважає, що передусім Віктор Янукович своїми діями хоче показати усьому світу, що український суд є недолугим.

«На мій погляд, мета всього цього дійства – показати, що цей суд є фарсом. Екс-президент дуже хоче виставити його у такому світлі перед світовою спільнотою. І дійсно, ніхто не сприймає нормально такий суд, де в резонансній справі бере участь державний адвокат, який оплачується за кошти України. Всі добре розуміють, що дії Януковича спрямовані на те, щоб потім у Європейському суді з прав людини подати скаргу проти нашої держави, аби ми переглянули вирок», – пояснює Ростислав Кравець.

Телеканал ZIK

Адвокатская компания Кравец и Партнеры

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *