Яка сума штрафу за порушення правил військового обліку – роз’яснення адвоката

За порушення правил чітко передбачені строки притягнення до відповідальності.

За порушення правил військового обліку загрожує накладання штрафу від 30 до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, повторно – від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів. 

Про це повідомив адвокат Ростислав Кравець на своєму Ютуб-каналі.

“У Кодексі України про адміністративні правопорушення є стаття 210, яка передбачає відповідальність призовників, військовозобов’язаних і резервістів за порушення правил військового обліку і тягне за собою накладання штрафу від 30 до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Помножте на 17 грн, і ви отримаєте цю суму (510-850 грн – ред.), – розповів він. 

Адвокат наголосив, що відповідно до статті 38 КУпАП, чітко передбачені строки притягнення до відповідальності.

“Строк притягнення в даному випадку до відповідальності складає, адміністративне стягнення може бути накладено не пізніше, як через два місяці з дня вчинення правопорушення, а при правопорушенні, що триває, не пізніше як через два місяці з дня його виявлення, за винятком випадків, коли справи про адміністративні правопорушення, відповідно до цього кодексу, підвідомчі суду. Поки вони суду не підвідомчі”, – пояснив він.

Кравець додав, що представники ТЦК,  відповідно до статті 235 того ж КУпАП, уповноважені для складання відповідних адміністративних протоколів і направлення у виконавчу службу для стягнення штрафу.

ТСН

АО «Кравець І Партнери»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *