Грандіозна афера: сотні фанів купили фальшиві квитки на концерт Imagine Dragons у Києві

Замість слухати хіти улюбленого гурту, Софія з батьком три години чекали на поліцію – за 6 тис. грн придбали липові квитки на сайті e-ticket.in.ua

Фанати всесвітньовідомого рок-гурту Imagine Dragons не змогли потрапити на концерт через липові квитки. Американська група вперше приїхала до Києва і привезла свій третій альбом. Перші дні продажу білетів спричинили бум серед слухачів. Квитки розібрали за лічені дні. Але, як виявилося, дехто купив підробки.

Замість слухати чи танцювати під хіти улюбленого гурту, Софія з батьком три години чекали на поліцію. Їхні квитки виявилися фальшивими. На концерт дівчина чекала від зими.

Ледь не плаче: «Я взимку про це дізналася. Потім татові сказала, він такий «так, давай тобі на день народження подарую». Я його чекала дуже довго. Вони в Україну вперше за 7 років приїхали і ніхто не знає, чи приїдуть вони знову».

Батько Софії за квитки подбав ще на початку березня. Купував два на сайті e-ticket.in.ua. За них віддав 6 тис. грн: «У мене навіть сумнівів не виникало. Я ще, значить,такий гордий, купив два квитки, найдорожчі. Це фан-зона, яка ось просто біля самої сцени. Думав, дитина зрадіє. Дитина «зраділа», тато «молодець».

Що квитки липові вже на пропускному вході зрозуміла й Ірина Славнікова з Білорусі. На концерт приїхала з чоловіком та подругою. Квитки купили на цьому ж сайті. Утім, тішать себе одним – на концерт таки потрапили, щоправда через тисняву розгніваних слухачів.

Згадує: «Стримувала охорона спочатку. А там просто намет, ні турнікета, нічого не було, і люди нас ось в цей намет втиснули. Ми там опинилися і потім нас звідти знову видавили, і ми опинилися на території «Олімпійского». Півконцерту ми розбиралися, у кого правильні квитки, у кого неправильні. В результаті виявилося, що квитки все ж таки неправильні у нас».

Нині ресурс e-ticket.in.ua не працює. У день концерту він ще був доступним. З родиною Софії ми спробували знайти компанію-продавця за адресою, яка була вказана у контактах на їхньому сайті. «Вулиця Січових Стрільців, 77. Ми заходили всередину. Нам сказали, що такої контори тут ніколи не було і немає. Що вже приходили сюди люди, але результату нуль», – каже мати Софії.

Підроблені квитки продавали й на інших ресурсах. Організатори наполягають: їхньої провини немає. Мовляв, не раз повідомляли офіційний перелік із семи компаній-розповсюджувачів. І лише купівля у них гарантувала вхід на концерт.

Шахрайство – саме так діяльність компаній, що продавали фальшивки, кваліфікують у поліції. Зі свого боку, юристи радять не зволікати тим, хто заяву ще не написав, окрім цього додати ще і фото та відео, які свідчать про недійсність квитка.

«Звернутись до юристів або до суду, зобов’язати правоохоронців внести це до ЄРДР. І в подальшому, звернутись до тих правоохоронців і просити, щоб вони визнали вас потерпілим. І одразу звертатись з цивільним позовом щодо стягнення вартості квитків, а також завданої моральної шкоди», – консультує адвокат Ростислав Кравець.

Єдине питання – чи вдасться поліції знайти винуватців, які мали б компенсувати таку шкоду.

Евеліна Михайленко, Валентин Стрельцов, Василь Дендін, «5 канал«

Адвокатская компания Кравец и Партнеры

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *