Адвокат вважає, що урядовців слід притягати до кримінальної відповідальності, а не звільняти

Діяльність багатьох урядовців можна розцінювати, як державну зраду. Про це в коментарі i-ua.tv заявив адвокат Ростислав Кравець.

«Уряд Шмигаля за час своєї діяльності провалив все, що тільки можна. Дійсно, у разі відставки прем’єр- міністра має відбутися відставка всього уряду. Зокрема всіх міністрів та їх заступників. Однак замість того, щоб притягати до відповідальності урядовців та вимагати від них виконання покладених на них функцій, не правильний підхід. Адже нічого не доброго не буде, якщо поміняти шило на мило. Хоча склад Кабміну викликає великі сумніви у своїй професійній здатності виконувати обов’язки. А чи є у Слуг народу особи, які здатні виконувати свої обов’язки?», — зазначає адвокат Ростислав Кравець.

На його думку, від влади, зокрема уряду, українці мають вимагати виконання їх обов’язків та притягати до відповідальності за неналежне виконання.

«А постійно змінювати обличчя, або міністри не несли жодної відповідальності — неправильний підхід до формування уряду. Зокрема, у нас жодної відповідальності не поніс колишній очільник Агентства відновлення Мустафа Найєм спростовує звинувачення Мінфіну в неефективному використанні агентством коштів. У нас велика кількість міністрів, які нічого не робили або ж робили речі, які нашкодили економіці України. Чому у нас не понесли жодної відповідальності міністри оборони за свою діяльність на посадах? Тому крім політичної відповідальності для членів уряду, має бути і кримінально також, які будуть встановлені факти неналежного виконання їх обов’язків, які призвели до тяжких наслідків. Адже діяльність багатьох урядовців можна розцінювати, як державну зраду. Того ж міністра охорони здоров’я, який виявився непідготовлений, а зараз міністра освіти та науки, який розвалює освіту в Україні. Адже доки урядовці не будуть нести відповідальності за свої дії. Вакханалія продовжиться. Адже ніхто ні за що не несе відповідальності. Тому цю нескінченну реформу треба закінчувати», — резюмує Р. Кравець.

Нагадаємо, що під час воєнного стану повний склад Кабінету Міністрів за законом припинений бути не може. Імовірна відставка прем’єр-міністра Дениса Шмигаля автоматично призведе до відставки всього складу уряду.

Про це заявив нардеп від «Слуги народу», член оборонного комітету парламенту Федір Веніславський.

Джерело: i-ua.tv

АО «Кравець І Партнери»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *