Адвокат про штрафи 85 тисяч грн для ухилянтів та конфіскацію авто у бізнеса

Народні депутати хочуть залякати українців та створити колапс у державі, що діє на користь російській пропаганді. Про це в коментарі заявив адвокат Ростислав Кравець.

«Такий напрямок руху — залякування українців та створення колапсу у державі. А нардепи, які вносять такі законопроєкти діють на користь російської пропаганди. Адже такі дії нардепів — це чергове приниження українців та намагання їх залякати кримінальними справами та великими штрафами, замість того, щоб дати їм мотивацію. Все це говорить про повний провал військового обліку та мобілізації, а також про повне нерозуміння народними обранцями принципів питань, що пов’язані з мобілізацією та військовим обліком» — каже Р. Кравець.

На його думку, народні обранці, які є ініціаторами штрафів у 85 тисяч гривень мають бути мобілізовані.

«Таким чином нардепи мають показати власним прикладом, що вони також готові захищати країну. І це буде гарним прикладом, як українцям треба буде виконувати свій громадський обов’язок. Без цих народних обранців Рада зможе працювати. Тому краще, ніж встановлювати такі драконівські штрафи, депутати мають дати особистий приклад, як треба захищати Україну», — каже адвокат.

За його словами, вилучення автівок у бізнесу, негативно вплине на його роботу.

«Якщо особи будуть позбавлені можливості працювати, то навряд чи авто заберуть. І всі справи перейдуть у суди. Примусове вилучення авто може призвести до того, що всередині країни почнеться велика соціальна напруга через конфіскацію майна.

Нагадаємо, що у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт № 11260, яким пропонується внести зміни до статті 336 Кримінального кодексу, що встановлює відповідальність за ухилення від призову на військову службу під час мобілізації. Порушників планують штрафувати від 51 000 до 85 000 грн.

Крім того, президент України Володимир Зеленський підписав закон, яким підвищуються штрафи для ухилянтів. Він набуде чинності наступного дня після опублікування в парламентській газеті «Голос України».

Джерело: i-ua.tv

АО «Кравець І Партнери»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *