Адвокат про бронювання в Україні: наслідки для економіки — повний колапс

Потенціал ОПК та економіка країни під загрозою через повну профнепридатність Кабміну та міністра оборони.

Про це в коментарі i-ua.tv заявив адвокат Ростислав Кравець.

«Це призведе до повного колапсу економіки. Тобто не тільки ОПК, а й економіки України. Також це свідчить про повну профнепридатність Кабміну та міністра оборони. Адже вони відповідають за бронювання громадян. Тому не виключаю, що мета таких дій уряду — повне знищення економіки України. Адже ніхто не бере на себе відповідальність, щодо роботи підприємств, бо кількість мобілізованих нікого не цікавить. Так само, як впливає кількість мобілізованих осіб на підприємствах на обороноздатність», — каже Р. Кравець.

На його думку, питанням мобілізації мають займатися фахівці, а не випадкові люди. Саме професіонали мають навести лад з бронюванням.

” Якщо ж не навести лад з мобілізацією, та не налаштувати роботу ОПК, Україна все більше буде залежати від зовнішніх дотацій. Фактично перемога буде даватися Україні ще більшими втратами”, — резюмує адвокат.

Нагадаємо, що понад сорок підприємств, серед яких виробники ракетного озброєння, артилерії та снарядів, мінометів і пострілів до них, бронетехніки, безпілотних літальних апаратів, засобів радіоелектронної боротьби, у зверненні до Прем’єр-міністра, Міністрів оборони та стратегічних галузей промисловості, а також — Головнокомандувача ЗСУ, звертають увагу на те, що, після одночасного набуття чинності низкою законних та підзаконних актів, під загрозою постав виробничий потенціал вітчизняного ОПК.

Джерело: i-ua.tv

АО «Кравець І Партнери»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *