Під апеляційним судом розпочалась акція на підтримку генерала Павловського

У Київському апеляційному суді має відбутися вже друге засідання за скаргою сторони захисту.

Під апеляційним судом акція на підтримку бойового генерала Ігоря Павловського. Сьогодні о 9:30 мав відбутися розгляд, перенесли на 12:00. Чекають на довезення документів із Печерського суду. Про це повідомляє кореспондентка “5 каналу” Олена Рибінська.

Нагадаємо, у Київському апеляційному суді має відбутися вже друге засідання за скаргою сторони захисту на ухвалу про продовження запобіжного заходу генерал-лейтенанту Павловському.

Як повідомив адвокат Ростислав Кравець, для оскарження першого визначення, відбулося 7 засідань в апеляції й оскаржити дали тільки після закінчення дії визначення та прийняття першою інстанцією нового визначення.

“У зв’язку з цим свавіллям, влаштованим суддями, прокурорами та слідчим, на мою думку, нами були подані заяви до ЄСПЛ і ООН. Вчора було отримано вже лист із кодами з ЄСПЛ. Судячи з усього, Офісу президента й особисто Зеленському все дуже сподобалося і сьогодні засідання буде зірвано у зв’язку з домовленістю між Печерським судом і апеляцією про ненадання документів”, – написав адвокат.

За його словами, далі судді з пригніченим і втомленим виглядом розведуть руками і перенесуть тижні на три або чотири у зв’язку з відпусткою або мегазавантаженням, але з таким розрахунком, щоб і це визначення сторона захисту не змогла оскаржити.

“Зі свого досвіду можу сказати, що крайніми потім будуть не прокурори, ні слідчі, ні співробітники канцелярії, а саме судді”, – переконаний Кравець.

Нагадаємо, 31 серпня суд продовжив арешт бойовому генералу та ексзаступнику міністра оборони Ігорю Павловському, а також голові правління заводу Валерію Шандрі до 28 вересня. Адвокати заявили, що подаватимуть апеляцію на рішення суду.

Як відомо, колишньому заступнику міністра оборони Ігорю Павловському, двом ексначальникам департаменту відомства, а також керівнику заводу “Кузня на Рибальському” Валерію Шандрі закидають постачання до армії у 2016-2018 роках техніки низької якості. Мовиться про бойові катери та автомобілі невідкладної медичної допомоги, які, як вважають слідчі ДБР, не відповідали вимогам і не можуть використовуватися у Збройних силах.

Також повідомлялося, що трудовий колектив заводу “Кузня на Рибальському” неодноразово заявляв про те, що тиск силових органів спрямований на знищення унікального підприємства.

Водночас колишній командувач сил АТО Забродський заявив, що кримінальне провадження проти генерала Павловського – абсурд і суто політична справа.

5 канал

АО «Кравец и Партнеры»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *