Князєв-гейт та справа хабарів у Великій палаті розвалюється прокурорами — адвокат

Інформація про те, що в США вимагають підготувати законопроєкт про посилення інституційної незалежності та ефективність роботи Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) це вкид. Адже САП робить все, щоб розвалити справу голови Верховного суду Всеволода Князєва.

Про це в коментарі i-ua.tv заявив адвокат Ростислав Кравець.

«Насправді такої вимоги не існує. Вона вигадана так званими антикорупціонерами, яких називають батальйонами імені Джорджа Сороса, для прикриття неефективної та незаконної роботи САП та НАБУ й вимагання грошей у бізнесу. Тобто на сьогодні САП та НАБУ не проходили жодного аудиту. Формальний аудит пройшло НАЗК і ми побачили негативний результат її діяльності. Тому Інформація про те, що в США вимагають підготувати законопроєкту про посилення інституційної незалежності та ефективність роботи САП це вкид, вигаданий активістами, які прикривають роботу САП та НАБУ та отримують з цього кошти. Це потрібно, щоб ніхто не дізнався, що ці структури повністю неефективні та неналежним чином використовують фінансування», — каже адвокат.

Він підкреслив, що за результатами конкурсу, призначений голова САП, не відповідає своїй посаді.

«Крім того, єдина справа САП з топ-корупціонером, головою Верховного суду В. Князєвим, просто розвалюється на очах. Це відбувається у зв’язку з тим, що новопризначений робить все для того, щоб її розвалити. Тому в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі навмисно розповсюджують ці чутки. Насправді ніяких вимог щодо посилення інституційної незалежності та ефективність роботи САП немає», — резюмує адвокат.

Нагадаємо, що за словами кількох джерел, для виділення грошей Україні у США виникла неформальна умова — підготовка законопроєкту про посилення інституційної незалежності та ефективність роботи Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП).

Зокрема, ухвалення такого закону до кінця 2023 року — одна з умов виділення макрофінансової допомоги від Європейського Союзу та кредитування від МВФ. Проте США хочуть бачити чіткіший алгоритм його виконання. «Проект закону про САП треба підготувати до 15 вересня — таке побажання є від США», — сказав співрозмовник видання в уряді.

Джерело: i-ua.tv

АО «Кравець І Партнери»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *